info@domdaris.lv

Pirmsskolas komanda

Zanda Dzērve

Zanda Dzērve – skolas pirmsskolas izglītības iestādes vadītāja

Mana pirmsskolas skolotājas karjera aizsākās ar lēmumu studēt Liepājas Pedagoģiskajā augstskolā Pirmsskolas psiholoģijas un pedagoģijas specialitātē. Šeit es sapratu – man patīk mans darbs. Un nu jau 25  gadus no savas profesionālās dzīves veltu pirmsskolai. Kad uzsāku savu patstāvīgo pedagoģisko darbu, man uzticēja 5-6 g. bērnu sagatavošanu skolai, šajā jomā darbojos līdz šīm.  Esmu ļoti pateicīga savai augstskolai, saviem kolēģiem – maniem skolotājiem, praktiķiem,  kas mani ievadīja šajā darbā. Man ir bijusi tā laime un iespēja mācīties no pedagoģiskā darba lielmeistariem.

Vita Kismane

Vita Kismane – pirmsskolas audzinātāja

Skolotāja- tas ir mans aicinājums. Jau bērnībā tika auklēti radu un kaimiņu bērni. Man patīk, ka bērniem varu būt ne tikai skolotāja, bet arī draugs- kurš uzklausa, samīļo, dod uzmundrinājumu, rotaļu biedrs, palīgs- kurš atbalsta,,uzklausa priekus un bēdas. Esmu saprotoša, pacietīga, radoša un elastīga, zinu, ka katram no viņiem ir nepieciešama sava pieeja. Studējot pedagoģiju, apguvu dažādas pedagoģiskās pieejas un metodes, kas man palīdz bērnu ikdienu padarīt krāsainu, interesantu un aizraujošu. Esmu pedagoģijas zinātņu bakalaurs.

Anete Šinkūne

Auklīte

Anete Šinkūne

Dabas, bērnu un dzīvnieku mīļotāja.
Man patīk bērni. Viņi ir patiesi un nesamāksloti. Patīk viņus vērot un būt kopā. Četrās ģimenēs esmu bijusi auklīte, kas bija ļoti vērtīga pieredze. Arī bērniņam ar īpašām vajadzībām. Izglītība iegūta RPIVA.